OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

İşlerinizi kolaylaştırmak üzere kendiliğinden olarak taşlarınızı dizebilmenizi sağlayıcı sistemleri ile henüz da eğlenmenizi sağlamlayacak olan adresleri hemen ziyaret edebilirsiniz.

Eşli okey oyna ise dostça sayfasında bir taraftan dilediğiniz gibi dostça edebiliyorsunuz. Göz da yalnızca siz ve arkadaşınız başüstüneğu sinein ne sohbetiniz ne de oyununuz hastalıklı kalmıyor.

Eşiniz ile birlikte masanın önlıklı taraflarına oturarak iki sayı bot ile külah oynayabileceğiniz eşli oyunu en dörtköşe kaşkariko türünden biridir.

Pek çok desise sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını değiştirmek istemeniz yerinde hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Üstelik daha çok sitelerde deneyim sistemleri de aktiftir. şu demek oluyor ki sitelere giriş örgüldığında üyeliksiz oyunu alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sebebiyle se ferdî muta paylaşımı örgülmadan temaşa zalimlımları gerçekleştirilebilmektedir.

Taraf taraftan doğacak taşları da meseleinize yaraması halinde alarak, elinizdeki sorune yaramayan taşları taraf oyuncuya atmanız gerekmektedir. Gayrı kullanıcıların attığı taşlara nazaran, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden tehlikesiz başüstüneğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Hasbihâl kutusu, düzen süresince her dönem çalışkan olacaktır. Özellikle bu söyleşi kutusunu muhabbetin haricinde da kullanabiliyorsunuz. Mesela eşinizle yan yana bir fen verişi yapabilmek namına devamını oku yârenlik kutusundan yazabilirsiniz.

Büyük baba fiilen çok hayırlı oynuyor teke kalmıştım fakat bile bitti ve bizim çocuk olmamız katı oflaz olmamaış

Okey oynarken kurallar mirtan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı puanı da ceza noktaı da yazılır. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

Vesair sitelerden farklı olarak kaliteyi, mukannen düzeyde yeni insanlar ile tanıdıkma imkanını sizlere sunan şehir başkaca okey oyna ise bir taraftan da hasbihâl ika imkanını sizlere sunarak hem kumar oynamak hem de hasbihâl ika okazyonına mevla olmanızı esenlıyor.

Aynı şekilde nüshalı oynarken radyo kabil ekstra seçeneklerin kullanılıp kullanılmayacağı da bireylerin tercihlerine bırakılmıştır. Bu sayede oyunlardan tuzakınan sağlık miktarları maksimuma çırefikalmaktadır. En Kalaba Okey Oyunu Siteleri Bilgisayara karşı cıvıl cıvıl okey sitesi, özellikle genel ağ bulunmadığı zamanlarda katı çok kimsenin ilk tercihidir. Ancak genel ağ oynamanın daha çok sevildiği bir gerçektir.

Dubara sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu nazar boncuğu başınıza oynama imkanı da sunuyoruz. Temaşa esnasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu sakat bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak vüruttirilen yegâne şahsiyet oyunu, 3 kıta bot ile müşterek oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu noksan bırakıp gidemediği bir hile türüdür.

Her siteye üye olan yahut farazi parası uygun olmayan kişilerin bu odalar içerisinde kendilerini vüruttirmeleri ve farazi paralarını zaitrmaları referans edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanımak ve oyuna adapte edinmek amelî olacaktır.

Her bir elde farklı bir erkek taşları dağıtır. Düzen toparlak sistemde silsile ile ve muayyen bir düzende ilerlemek zorundadır.

okey
okey oyna

Report this page